Prowadzona przez nas klinika medycyny estetycznej nastawiona jest przede wszystkim na dbanie o piękny wygląd kobiet w bezpieczny dla nich sposób. To dzięki nam możliwe jest powiększanie ust bez efektów ubocznych, pod okiem doświadczonego kosmetologa. Obok tradycyjnych zabiegów pielęgnacyjnych ust w swojej ofercie posiadamy bogaty katalog usług, które codziennie wykonujemy na ciele naszych pacjentek. Dowiedz się, dlaczego zaufało nam już tak wiele kobiet.

Zabiegi dla pięknego ciała

Przeszkadzają Ci Twoje przebarwienia? Nadpotliwość jest Twoją zmorą? Może chciałabyś zniwelować kurze łapki? Stosowane przez nas zabiegi w skuteczny sposób wpływają na kondycję skóry, która pobudzona do działania od wewnątrz doskonale odbudowuje utraconą jędrność, a tym samym niweluje niedoskonałości. Podejmujemy się takich zabiegów, jak mezoterapia igłowa, botox, czy usuwanie blizn. Za naszymi umiejętnościami stoją lata praktyki, które pozwoliły nam wypracować skuteczne metody poprawiania urody, które bazują na bezpieczeństwie klientek.

Kwalifikacje zbierane latami

Zdajemy sobie sprawę, że wykonywane przez nas zabiegi ingerują bezpośrednio w ciała pacjentek. Choć przy pracy nie używamy skalpela, to wykonujemy ją z poszanowaniem zasad higieny i restrykcyjnie przestrzegamy norm sterylności. Nasz gabinet medycyny estetycznej to lata doświadczeń i kwalifikacji zdobywanych na renomowanych uczelniach. To właśnie dzięki temu jesteśmy w stanie przeprowadzać tak innowacyjne zabiegi, jak nici liftingujące, czy wolumetria.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...