Niewiele osób wie, że zmarszczki to problem dotykający kobiet nawet w 25 roku życia. Zachodzące wewnątrz skóry procesy starzenia uaktywniają się wcześniej, niż na cerze pojawią się ich pierwsze efekty w postaci zmarszczek. Właśnie dlatego specjaliści podkreślają, że im wcześniej rozpocznie wypełnianie zmarszczek, tym lepszą kondycję będzie posiadać cera. Jakie zabiegi na twarz stosować, by zapewnić swojej skórze młody wygląd na dłużej?

Lifting bez skalpela

Do najpopularniejszych zabiegów, jakie proponuje gabinet medycyny estetycznej należą te, wykonywane bez pomocy skalpela. Powstające na skórze zmarszczki mimiczne są wypełniane przez kosmetologów przy pomocy strzykawek, wypełnionych specjalistycznymi substancjami. W zależności od rodzaju zabiegu może to być naturalnie występujący w skórze kwas hialuronowy lub botoks, zwany potocznie jadem kiełbasianym. Samo wstrzykiwanie substancji do wewnątrz cery nie jest bolesne, a wykonywana przez kosmetologa czynność trwa do kilkunastu minut. Efekty są zadowalające i utrzymują się na skórze przez długi czas.

Różnorodne zastosowania

Korygowanie zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego może odbywać się na różnych partiach twarzy. Przy jego pomocy uzupełnia się oznaki starzenia w okolicy ust, oczu, czy na czole. Lifting twarzy przeprowadzony bez użycia skalpela to metoda, na którą decyduje się coraz większa liczba kobiet, także ze względu na przystępną cenę oraz możliwość jednoczesnego skorzystania w klinice z takich zabiegów, jak wypełnianie ust.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...