Ośrodek, jakim jest klinika medycyny estetycznej proponuje obecnie dziesiątki rozwiązań, pomagających kobietom dbać o piękny wygląd. Obok niwelowania zmarszczek mimicznych i ogólnego dbania o jędrność skóry gabinet medycyny estetycznej proponuje także takie zabiegi, jak powiększanie ust, czy modelowanie twarzy bez użycia skalpela. W jaki sposób się je wykonuje i czy są one bezpieczne dla kobiet niezależnie od wieku?

W trosce o piękny wygląd

Wygląd zewnętrzny potrafi przysporzyć kompleksów. Wiedzą o tym w szczególności kobiety, decydujące się na korektę swojej twarzy. Medycyna estetyczna pozwana obecnie obok skutecznych zabiegów na zmarszczki, na pełne modelowanie kształtu twarzy, czy nosa. Osoby z niewielkimi wzniesieniami na nosie, czy niezadowolone ze swojego kształtu podbródka poddawane są takim zabiegom, jak mezoterapia igłowa, za pomocą których wypełnia się określone partie podskórne i uzyskuje pożądany przez pacjentkę efekt. Wszystko to bezboleśnie i bez wielodniowej rekonwalescencji.

Bezpieczne metody

Ważne jest, że zabiegi wykonywane w gabinetach medycyny estetycznej to przede wszystkim bezpieczna ingerencja w wygląd, wykonywana przez profesjonalistę. Zarówno mezoterapia, jak i powiększanie ust przez botox powinno odbywać się w sterylnych warunkach, jednorazowymi igłami oraz przez doświadczonego i wykwalifikowanego kosmetologa. Dopiero spełnienie tych warunków może dać gwarancję, że wykonany zabieg nie przyniesie niepożądanych efektów ubocznych. W końcu w medycynie estetycznej chodzi o uzyskanie pięknego wyglądu.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...